This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Oleme uuendanud ettevõtte privaatsuspoliitikat. Sellega tutvumiseksklikkige siin.

Herbalifeline® Max

Print
Herbalifeline® Max

Herbalifeline® Max

Toidulisand omega-3 rasvhapetega EPA + DHA
EPA ja DHA toetavad südame normaalset funktsioneerimist*
DHA toetab normaalset aju funktsioneerimist ja normaalset nägemist**

Herbalifeline Max sisaldab ainult ökoloogiliselt puhast kalaõli, mis on akrediteeritud mittekommertsliku organisatsiooni «Mere sõber» poolt. Meie ühine missioon – mereelupaikade kaitse ja ökosüsteemile avaldatava mõju vähendamine. Lisainfo: friendofthesea.org Herbalifeline® Max on eksklusiivne segu jätkusuutlikest allikatest pärit omega-3 kalaõlist, sisaldades kahte asendamatut rasvhapet EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape).

  • EPA ja DHA toetavad südame normaalset funktsioneerimist ja normaalse vererõhu ning vere triglütseriidide taseme hoidmist.
  • DHA toetab normaalset aju funktsioneerimist ja normaalset nägemist.

Lisaks sellele sisaldab Herbalifeline® Max eksklusiivne koostis olulisi õlisid, mis saadud tüümianist ja piparmündist ning see on kapseldatud ainulaadsesse geelkapslisse (mis sobib taimetoitlastele), et elimineerida mis tahes järelmaitse.

* EPA ja DHA toetavad südame normaalset funktsioneerimist (kasulik mõju saadakse 250 mg EPA ja DHA tarbimisest päevas).
** DHA toetab normaalset aju funktsioneerimist ja normaalset nägemist (kasulik mõju saadakse 250 mg DHA tarbimisest päevas).
*** EPA ja DHA toetavad normaalset vere triglütseriidide taseme hoidmist (kasulik mõju saadakse 2 g EPA ja DHA tarbimisest päevas).
**** EPA ja DHA toetavad normaalse vererõhu hoidmist (kasulik mõju saadakse 3 g EPA ja DHA tarbimisest päevas).

SOOVITUSLIK KASUTAMINE: võtke üks, neli või viis kapslit päevas (sõltuvalt kasutegurist, mida soovite saavutada) koos veega soovitatavalt toidukordade ajal päeva jooksul.

 


et-EE | 25.06.2018 4:28:57 | NAMP2HLASPX02