Weight Management Range
Herbalife’i kaalureguleerimine

Herbalife’i Formula 1 kokteilid ja Express batoonid sisaldavad kõike seda, mida sinu organism vajab ja kõik selle erinevad maitsed on suurepärased. Herbalife’i kokteilid ja batoonid on suurepäraseks toitumislahenduseks - ükskõik, kas sinu eesmärgiks on kaalus alla või juurde võtta või kaalu säilitada.

Herbalife Formula 2 multivitamiinikompleks ja Formula 3 valgupulber valgupulber võivad samuti aidata saavutada sinu tervise-eesmärke.


Formula 1
Formula 1

Herbalife Formula 1: tervislik ja toitev eine klaasis. Herbalife Formula 1, millel on ka teaduslik tugi, pakub organismile vajalikke toitaineid tänu kvaliteetsetele koostisainetele.

Formula 1 Express
Formula 1 Express

Herbalife Formula 1 Express batoonid: sobivad ideaalselt, kui oled väljas või sul ei ole aega kokteili valmistada. Herbalife Formula 1 batoonid sisaldavad olulisi vitamiine ja mineraale; ühes batoonis on vähem kui 210 kalorit ning sellel on kõik Formula 1 kokteili eelised.

Formula 2
Formula 2

Herbalife Formula 2: Herbalife’i multivitamiinikompleks sisaldab olulisi vitamiine ja mineraale, et aidata sul saavutada igapäevane soovituslik kogus (RDA).

Fibre & Herb
Fibre & Herb

Fibre & Herb can help you increase your daily fibre intake.

Formula 3
Formula 3

Herbalife Formula 3: personaalne valgupulber. Lihtne viis suurendada valgutarbimist. Lisa seda Formula 1 kokteilile või puista jogurtisse, suppidesse või hautistesse.

Gourmet tomatisupp
Gourmet Tomato Soup

Gourmet tomatisupp: Kõrge valgusisaldusega, tervislik ja maitsev suupiste, mis sisaldab 104 kalorit. Suurepärane nii soojalt kui külmalt.

Aloe kontsentraat
Herbal Aloe Concentrate

Herbal Aloe kontsentraat hoiab sind värskena ja tagab piisava vedelike hulga ilma kaloreid lisamata. Saadaval mango- ja originaalmaitsega.

Lahustuv taimejook
Instant Herbal Beverage

Instant Lahustuv taimejook. Madala kalorisisaldusega värskendav jook, mis maitseb nii külmalt kui kuumalt.

Thermo Complete
Thermo Complete

Thermo Complete: Kofeiiniga toidulisand, mis on loodud andma organismile lisaenergiat.

Thermojetics Yellow
Thermojetics Yellow

Yellow’s on rikkalikult kroomi, mis aitab hoida veresuhkrutaset.

Use Herbalife products within a balanced and varied diet, as part of a healthy active lifestyle. See individual packs for directions for use and do not exceed the recommended dose. Keep products stored out of reach of young children.et-EE | 26.09.2017 5:45:47 | NAMP2HLASPX01